Niekontrolowane pocenie się u mężczyzny

witam,od jakiegos czasu (okolo 1 rok) mam niekontrolowane pocenie sie zaczyna to byc irytujace,nigdy tego nie doswiadczylem.Informuje ze 30 kwietnia doznalem lekkiego udaru,biore leki.Zaznaczam ze to nastapilojuz wn czasie nadmiernego pocenia.Co moze byc przyczyna? od lekarzy z ktorymi sie kontaktowalem nie moge otrzymac konkretnej odpowiedzi co mam z tym zrobic.Biore rowniez leki na serce.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.Romek.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

najczęściej przyczyną pocenia jest przegrzewanie organizmu. Proszę spróbować lżej się ubierać, spać pod cieńszą kołdrą.

Pozdrawiam.