Nieoperacyjny guz pęcherzyka żółciowego

Jak pomóc osobie z nieoperacyjnym guzem pęcherzyka żółciowego,kiedy wszystkie metody leczenia już nie działają?Nie stosowano jedynie radioterapii z uwagi na możliwość uszkodzenia zdrowej części wątroby.Leczenie rozpoczęto pod koniec 2008 roku chemią paliatywną(inne szkodziły),na drogi żółciowe ma założoną protezę,przechodziła silne zapalenie oskrzeli i obustronne zapalenie płuc,potem zapalenie opon mózgowo rdzeniowych.W chwili obecnej wykryto guz w gałce ocznej,chora ma 79 lat i silną wolę życia

Nie bardzo rozumiem czego oczekuje Pani ode mnie ,tzn. jakiej pomocy w sytuacji "kiedy wszystkie metody leczenia już nie działają" , a rozumiem , że pacjentka jest pod opieką ośrodka onkologicznego! Dziękuję bardzo za zaufanie , ale ja jestem chirurgiem onkologiem , a nie uzdrowicielem !!! zż