Czy wykonywane są jeszcze zabiegi usuwania guzów na wątrobie za pomocą Nanoknife?

czy wykonywane są jeszcze zabiegi "usuwania" guzów na wątrobie za pomocą NanoKnife? Chodzi o guzy nieoperacyjne na obu płatach wątroby. Bardzo proszę o odp, bo walczymy o każdą chwilę

Proponuję poszukać w net-cie, ja nie jestem na bieżąco w tym temacie - nie mogę wiec odpowiedzieć nic autorytatywnie!!! zż