Nowotwór złośliwy wątroby o nieokreślonym pochodzeniu

Witam, u mojego taty wykryto w 2013 nowotwór złośliwy wątroby o nieokreślonym pochodzeniu, guz miał wtedy wielkość 120mm/100mm, tata był pod opieka centrum onkologii, dostawal chemie ponieważ lekarz stwierdził iż guz jest na ta chwile nieoperacyjny, tata wszystkie wyniki caly xzas miał w normie i odebral 8 chemii, poem jego plytki krwi spadly do 50 tys. w tej chwili nie ma sily wstać z lozka ma strasznie opuchnięte nogi a do tego dostal zoltaczki. czy da się cos zrobić aby polepszyć jego stan???

Opisywane objawy mogą wynikać z niewydolności wątroby w wyniku postępowania choroby. Z pewnością stan pacjenta zostanie ustalony po wykonaniu USG jamy brzusznej, badań z krwi, wywiadu i badania fizykalnego. Proszę zgłosić się do lekarza.

Mam za mało danych , aby móc autorytatywnie odpowiedzieć , ale myślę , że jeśli pacjent jest pod opieką Centrum Onkologii - to tamtejsi doskonali specjaliści robią wszystko , co w ich mocy , aby Tacie pomóc!!! zż