Nieostry guzek w KGW w badaniu mammograficznym
Dzień dobry, sprawa dotyczy mojej mamy. W badaniu mammograficznym wyszło jej: nieostry guzek w KGW. Proszę o informację czy to coś poważnego (nic więcej nie jest tu napisane) oraz do jakiego lekarza się zgłosić? Badanie zostało wykonane w mammobusie, a wyniki przyszły do domu. Bardzo proszę o pomoc.
ponad rok temu
Leczenie raka pęcherza moczowego

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany w kwadrancie górnym wewnętrznym piersi. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Mama powinna udać się do specjalisty ginekologa lub onkologa, który pokieruje dalszą diagnostyką.