Wynik badania mammograficznego 55-latki

Dzień dobry. Otrzymałam wynik badania mammograficznego :sutki tłuszczowe z obecnością nielicznych , plamisto-pasmowych zagęszczeń o cechach dysplazji. W sutku prawym-w rzucie kwadrantów górnych-widoczny jest policykliczny cień odpowiadający zmianie zlokalizowanej na skórze. Skupisk mikrozwapnień nie stwierdza się. W pasze prawej ujęte są cienie węzłów chłonnych. Co to oznacza? Wizytę u lekarza mam dopiero w grudniu.

W opisie nic nie mówi się o obecności nowotworu , ale nie rozumiem tego stwierdzenia dotyczącego skory - może wcześniej będzie termin u dermatologa lub onkologa , który oceniłby dodatkowo zmianę skóry? Na badanie grudniowe proszę czekać spokojnie! zż