Niepokojące objawy przy stosowaniu leku Biofuroksym

Dzień dobry, mam pytanie dotyczące skutków ubocznych działania leku Biofuroksym. Przyjęłam dzisiaj pierwszy zastrzyk domięśniowy tego roztworu (2x3 ml w ciągu dnia). Niestety po każdym z nich czułam się po prostu bez sil. Drugą dawkę Biofuroksymu dostałam o godzinie 21 teraz jest godz. 24 czuję lęk mimo iż po zastosowaniu leku oddycha mi się lepiej to czuje jakby mi znieczulilo klatkę piersiową, oskrzela... moze byc to skutek podania leku Biofuroksym który nie był koniecznością? Może to uczucie to rozrzedzona wydzielina ktora zalega w oskrzelach? Przy okazji chciałabym dopytać czy Biofuroksym to faktycznie skuteczny lek i czy przecierpię moje skutki uboczne ale lek potem mi pomoże czy jednak może się okazać, że teraz mam duże problemy i to wszystko na darmo? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pozdrawiam.

Piotr Pilarski

Takie objawy nie są charakterystyczne dla działania niepożądanego leku. Możliwe, że wpływ na to ma choroba z powodu której dostaje Pani antybiotyk.

Pozdrawiam.