Niepokojące plamy na penisie
Witam. Zauważyłem dziwną plamkę na moim penisie. Nie wiem czym to może być spowodowane.Prosiłbym o odpowiedz jakiegoś specjalisty. Mam 20 lat. Zamieszczam jeszcze zdjęcia. Jedno ze zdjęć dotyczy plamek, drugie bo zauważyłem jeszcze jedną białą krostkę. http://i62.tinypic.com/mr5wkm.jpg http://i60.tinypic.com/63xbph.jpg http://i57.tinypic.com/2ev5579.jpg Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu
Profilaktyka grzybicy
Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.
Witam. Opisana zmiana najprawdopodobniej może być spowodowana zakażeniem grzybiczym. proszę zgłosić się do lekarza POZ który wdroży odpowiednie leczenie.