Nieprawidłowe wyniki badania hormonów u 29-latki

Zrobiłam sobie badania hormonów w poprzednim cyklu w 5 dniu cyklu Prolaktyna 12,89 ng/ml,FSH 8,15 mlu/ml,LH 9,73 mlu/ml,Estradiol 35,18pg/ml. po owulacji zrobiłam Progesteron 15,27 ng/ml. Czy to są dobre wyniki? zadawałam poprzednio to pytanie i Pani dr na Portalu odpowiedziała,że te wyniki nie są prawidłowe,ale nie wyjaśniła dlaczego....

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiazujących w danym laboratorium nie mozna sie wypowiedziec. Proszę koniecznie udac sie do lekarza ginekologa.