Nieprawidłowe zrośnięcie dziąsła i kanałowe leczenie zęba

Witam, miałem leczony kanało ząb. Na razie są uszczelnione kanały, i czekam na plombę. Miałem nacinane dziąsło, gdyż była ropa. Dziąsło źle się zrosło i miałem cypelek usunięty. Niestety ten cypelek znów odrósł. To znaczy u góry dziąsło się zrosło lecz nie połączyło się z dołem dziąsła i bokami, i powstała taka łeska. Co to znaczy? bo bym nie chciał by usunęli mi ząb.

Bez zbadania Pana trudno mi cokolwiek powiedzieć. Zawsze może Pan skonsultowac sie z innym stomatologiem ( jesli oczywiście nie ma Pan zaufania do tego u którego leczy sie Pan)