Nieprawidłowy obraz mózgu w zakresie tylnego dołu czaszki i torbiel w 30. tygodniu ciąży

Witam proszę o opinie,bardzo będę wdzięczny, gdyż nasza córka ma torbiel,nota z karty informacyjnej. Nieprawidlowy obraz mózgu w zakresie tylnego dołu czaszki w żucie prawej półkuli muzdzku,nieco powyżej poziomu wzgórza, zmiana było ego gen oczne a.obrysie torbieli o wymiarach 26x18 mm, 30 tydzień ciąży

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, dziecko powinno znaleźć się pod kontrolą neurochirurga dziecięcego, na podstawie dokładnej analizy badań i dalszej obserwacji będzie można zadecydować, czy ew. zabieg operacyjny po porodzie i w którym momencie jest konieczny.