Nieprawidłowy przepływ w tętnicy kręgowej

witam dostalam od neurologa skier. na badanie ngio MRI mózgowia ze względu na nieprawidłowy przepływ w jednej z tętnic kręgowych i ich asymetri to wynikało z usg doppler stąd też pyt jakie badanie nalezy wykonać prywatnie ponieważ przy rejestracji w kilku miejscach mowią wciąz co innego.M in że musze wykonać angio głowy i samo angio,lub same angio (i tu w celu badania wpisano mi ) angio głowa...Proszę podpowiedzięc mi co tu należaloby zbadać dokładnie i czy wowczas podawany jest kontrast ?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak w podawany jest Kontrast. Proszę kierować się zaleceniami lekarza badającego