Nieprawidowe EEG a diagnoza padaczki

witam mam na imie Paweł mam 30 lat w lutym2013 roku miałem robione Tomografie Komputerowa i wyszło mi Uogólniona Atrofia Korowo Mózgówia dodam iz od zawsze mam wynik EEG nieprawidłowy z funkcja Napadowa ale padaczki nigdy niemiałem ale to jest zanik kory mózgowej sam niewiem co mam o tym myslec czy ja bede krótko żył czy jak neurolog przepisał mi witaminy i tyle prosze mi pomóc skad to sie mogło wziasc problemy z pamiecia miałem zawsze ale tgo typu gdzie poloze tel lub kluczyki z domu nic pozaty

Pisze Pan, że zapis EEG był nieprawidłowy od wielu lat. Czy były problemy z nauka, z koncentracją
Opis w TK: " Uogólniona Atrofia Korowo Mózgówia " wymaga interpretacji ze stanem klinicznym. To bardzo ogólne określenie.
Może pozostałość po infekcji czy uszkodzeniu we wczesnym dzieciństwie czy nawet w okresie płodowym
Proszę to omózwić z NEUROLOGIEM
Często są takie opisy, ale to nie ma istotnego znaczenia. Proszę się nie obawiać!