Nieproporcjonalność głowy do reszty ciała

Mój problem polega na nieproporcjonalności głowy do reszty ciała. Mam 18 lat, 173 cm wzrostu i ważę koło 63 kg. Nie dość, że mam dość mizerną budowę ciała to o wiele za małą głowę w porównaniu do reszty ciała. W związku z tym moja twarz również wygląda mizernie i jest mała. Chciałbym ją jakoś rozciągnąć / powiększyć, żeby uzyskać efekt proporcjonalności. Czy istnieje taka możliwość? Czy efekt byłby stały? Ile by to mniej więcej kosztowało? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Czasowo można rozważyć zastosowanie wolumetrii z użyciem kwasu hialuronowego. Trwałe zmiany omówić należy na konsultacji z chirurgiem plastycznym.