Nieprzyjemny zapach ciała u 25-latka

Witam. Od jakiegos czasu moje cialo wydobywa nieprzyjemny zapach. Nie jest to pot! Sam w sumie nie wiem jaki zapach temu przypisac, ale jest nie do zniesienia. Higiena na najw. poziomie, czeste kapiele itd. Najbardziej objawia sie w pracy. Moze to przez stres? Czy sa jakies sposoby na wyleczenie tej przypadlosci?

Witaj Proszę udaj się do lekarza pierwszego kontaktu i przedstaw sprawę tak jak opisałeś , jest wiele środków , które może ci zapisać , ale nie kupuj sam . skonsultuj to z lekarzem. Pozdrawiam