Nieprzyjemny zapach sebum na twarzy i plecach po zjedzeniu pokarmów

Jaki może być powód nieprzyjemnego zapachu sebum pomimo codziennego mycia się. Zapach powstaje przy zjedzeniu jakiegokolwiek pokarmu a przede wszystkim słodyczy,nic nie pomaga jedyne co pomaga ograniczyć do minimum zapach to głodówka minimum jednodobowa,jednak po zjedzeniu czegoś zapach powraca w przeciągu 20 minut i tutaj nie przesadzam.Zapach obejmuje twarz i plecy gdzie tego sebum jest najwiecej

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany problem wymaga wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę o specjalisty dermatologa, który zleci odpowiednie badania oraz, w razie konieczności, odpowiednie leczenie.