Nieprzyjemny zapach z okolic intymnych

Cześć! Od jakiegoś czasu mam problem z nieprzyjemnym zapachem z okolic intymnych. Poza za tym wydziela się duża ilość wydzieliny śluzowej o zabarwieniu jasno żółtym. Stosuję wkładki zapachowe i płyny do higieny intymnej, ale to nie daje rezultatów. Mam 19 lat i współżyję z chłopakiem.

19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety, nieprawidłowa wydzielina pochwowa świadczy, że dzieje się coś niedobrego. Konieczna będzie wizyta u ginekologa. Najprawdopodobniej doszło do infekcji grzybiczej, ale musi to zweryfikować lekarz podczas badania. Jeżeli lekarz potwierdzi rozpoznanie, proszę pamiętać o konieczności leczenia także partnera.

Pozdrawiam.