Nieprzyjemny zapach z pochwy u 24-latki a możliwość stosowania suplementów lub maści

jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem z pochwy? Czuć go czasem nawet przez majtki, po uprawianiu seksu członek mojego partnera rowniez brzydko pachnie. Zaufać reklamowanym suplementom jak iladian direct plus czy invag? Moze jakas maśc do smarowania dla mnie i partnera?

Witam serdecznie. Można je zastosować jako dodatkowa pomoc, jednak przykry zapach z pochwy może być wynikiem infekcji i wtedy konieczne jest odpowiednie leczenie.