Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 2 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularna miesiączka i guzki na sutku u 14-latki

mam 14 lat, miesiączke(nieregularną), małe piersi, itd. w lewej piersi, dokładniej. w brodawce zauważyłam kilka guzków(jakiś czas temu), sa bolące, jeden prześwituje-ma niebieski czasami zielonkawy kolor. ogl brodawki są wypukłe, sutki wklesłe, dzisiaj(25.07) podczas "mojego badania" z sutka zaczęła wyciekać brązowo-żółta wydzielina. płynna i tłusta. martwie się, że może to być nowotwór. moja babcia zmarła na raka piersi i u mojej mamy go wykryto(+powiększoną tarczycę, cukrzyce)
KOBIETA, 14 LAT ponad rok temu

Łagodzenie bólu porodowego okłady, poród w wodzie, pozycje porodowe

Ból porodowy jest bardzo trudny do zniesienia. To jeden z najgorszych rodzajów bólu. Sprawdź, jak można złagodzić naturalnie przykre dolegliwości, których doświadcza kobieta rodząca.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Opisane przez Ciebie zmiany najprawdopodobniej są wynikiem dojrzewania i wynikających z tego zmian hormonalnych. Zdecydowanie jednak powinnaś porozmawiać z mamą i wspólnie powinnyście udać się do lekarza pediatry, który Cię zbada. Bardzo dobrze, że choć jesteś nastolatką, jesteś świadoma zagrożeń i pamiętasz o samobadaniu piersi!

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy