Nieregularne cykle 4 miesiące po cholecystektomii

Witam, mam 26 l., jestem 4 m-ce po cholecystektomii. Niepokoją mnie moje cykle- są nieregularne, trwają 17-19 dni, krwawienia są mniejsze niż wcześniej (czasem wyglądają jak śluz zabarwiony na różowo) i trwają krócej. Przed okresem pojawiają się jednodniowe plamienia i ból brzucha. Pojawiły się też krwotoki z nosa, wymioty żółcią i bezbarwny wyciek z piersi, choć od 14 m-cy nie karmię. Moja temp. to zwykle 35,8-36 st. C. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z ginekologiem lub endokrynologiem, ponieważ objawy wskazują na zaburzenia hormonalne będące przyczyna Pani dolegliwości, jednak bez przeprowadzenia badań diagnostycznych nie jestem w stanie stwierdzić jaka jest ich konkretna przyczyna.