Nieregularne cykle i obfite miesiączki a wyniki badań

Moim problemem są nieregularne cykle i obfite miesiączki. Zrobiłam badania w 4dc i takie mam wyniki: E2 757,7 pmol/l (norma 46-607), FSH 9,8 mlU/ml (norma 3,5-12,5), LH 14,2 mlU/ml (2,4-12,6), progesteron 1,0nmol.l (0,6-4,7). Co może być przyczyną moich problemów? Na co wskazują te wyniki? Dziękuję. Alicja

Piotr Pilarski

Występują niewielkie odchylenia od normy, które mogą wpływać na cykl. Sugeruję wizytę u ginekologa.

Pozdrawiam.