Nieregularne cykle miesiączkowe po 8-letnim przyjmowaniu doustnej antykoncepcji hormonalnej

witam.problem mój polega na tym ze przez 8 lat przyjmowałam tab anty caly czas teraz minol rok po odstawieniu mam nieregularne cykle oraz tygodniowe krwawienia przez rok zauwazylam ze nie nie mam owulacji proszę o odpowiec

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nieregularne cykle mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.