Krwawienia podczas stosunku a stosowanie Orungal

Witam zacznę od tego ze juz 3 miesiące bierzemy z parynerem orungal on czuje się ok ja mam trochę dzialan nie pożądanych. ZACZNE OD TEGO ZE ZAUWAZYLAM JUZ NIE PIERWSZT RAZ ZE W TRAKCIE SEKSU DOSTAJE PLAMIENIA KRWAWIENIA KTORY KONCZA SIE W CIAGU NAJBLIZSZYCH 24 GODZ. PRZED LECZENIEM CZEGOS TAKIEGO NIE MIALAM. CHCEM DODAC ZE NIE BIORE ZADNEGO ANTY A DZIS JEST POLOWA CYKLU KIEDY PODCZAS seksu wystąpiło te krwawienie. . Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie podczas stosunku może być spowodowane nadżerką czy zaburzenimi hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.