Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nadżerka i krwawienie podczas stosunku

mam nadżerkę ten pan prywatnie stwierdził ze jest wielkości 2 zł cytologia mam gr.2 brałam tabletki W przychodni pani kazała mi przychodzić na kontrolę i to wszystko ze nie przelicza nadżerki na monety podczas stosunku krwawię i nie wiem czy nadżerka jest uszkadzana zaczęłam krwawić . Mój partner miał problem z penisem poleciał do lekarza rodzinnego powiedział mu ze to mikro urazy ze jak nie przejdzie to do dermatologa ma iść 2 dni i nie miał z czym iść to może tez mieć związek ze mną?
KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu

Opryszczka - wredny wirus

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Raczej mało prawdopodobne, iż mikrourazy członka są spowodowane nadżerką. Niemniej jednak jeśli występują krwawienia podczas stosunków to konieczne jest wdrożenie leczenia. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odwodnienie postępowanie.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Witam. Plamienia kontaktowe podczas stosunku są typowym objawem nadżerki szyjki macicy. Myślę że w tej sytuacji należy rozważyć wskazania do jej usunięcia (np. wymrażanie). Dolegliwości Pani partnera mogą wiązać się zarówno z powstaniem mikrourazów jak i zakażeniem.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy