Stosowanie Orungal i krwawienie podczas stosunku

zazywam orungal 3 miesiace aktualie jest 3 miesiac wiec go koncze.. seks z parnnerem mam krwawienie nigy wczesniej tego nie mialam. KIEDYS LECZYLAM SIE NA NADRZERKE BRALAM ALBOTHYL IINNE PREPARATY..... LEKARZ POWIEDZIAL MI WYRAZ. ZE ZABIEG NADRZER.PRZED DZIECKIEM LUB PO DZIECKU- JUZ NIESTETY NIE PAMIETAM. ALE WTEDY NIE BYLO POTREBY. CZY TO MOZE BYM OD TABLETEK ORUNGAL KTORE BIORE 3 MIESIAC, CZY TO MOZE BYC OD OSTREGO SEKS- CALA REKA W POCHWIE.WSPOL TEZ W PLOD - B.O O CIAZE.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Krwawienie może być spowodowane zarówno infekcją grzybiczą, nadżerką, czy urazem podczas stosunku. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.