Krwawienie z odbytu a niedobór witaminy D3

W grudniu malam robiona krioterapie nadżerki po okolo miesiacu zrobil mi sie grzybica ktora przeszla po zarzycu CLOTRIMAZOLUM ale wrocila za jakis miesiac teraz zarzywam leki na grzybice pochwy przepisane przez lekarza czuje poprawe ale dzis zobaczylam ze mam krwawienie z odbytu juz kiedys mialam z tym problem bylam u lekarza ten zbadal bez robienia Kolonoskopi i stwierdzil ze mam bardzo cienkie jelito 2 tygodnie temu robilam wyniki badan i wyszło tylko ze mam nie dobor witaminy D3

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną krwawień z odbytu. Jest to objaw niepokojący i należy skontaktować się z lekarzem w celu ustalenia przyczyny, których moze być wiele.