Nieregularne cykle po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam, Przez 7 lat brałam tabletki antykoncepcyjne. W czerwcu wzięłam ostatnią tabletkę, ponieważ chcę zajść w ciążę. Od tamtej pory miałam 4 cykle: 31 dni, 31 dni, 27 dni i 25 dni. Trochę mnie martwi rozpiętość pomiędzy pierwszym i drugim cyklem a czwartym. Czy powinnam się tym martwić, czy świadczy to o tym, że moje cykle powoli się regulują? Dziękuję za pomoc.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę obserwować cykl przez najbliższe 3 miesiące. Jeśli nie dojdzie do unormowania sytuacji to konieczna będzie wizyta u ginekologa.