Nieregularne miesiączki a chęć posiadania dziecka

współżyję z partnerem o 1,5 roku bez zabezpieczeń mam problemy z regularnością miesiączki bywa tak że czasami nie mam okresu miesiąc dłużej a później znowu mam ..po wizytach u lekarzy oni twierdzą że wszystko wporządku jednak ja pragnę dziecka co zrobic jakie badania mieszkam w woj.lubuskim powiat świebodzin prosze polecić lekarz prosze pomóc mi bo boję się że nie moge mieć dzieci mam 28 lat a mój partner 29 nie chorowaliśmy na żadne ciężkie choroby co mam zrobić????prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli od półtora roku starają się Państwo bezskutecznie o dziecko, wydaje się to wskazywać na problem niepłodności. Sugeruję, by udali się Państwo do specjalisty ginekologa, który zajmuje się tego typu problematyką. Konieczne jest bowiem przeprowadzenie dokładnych badań w celu określenia przyczyny problemów z zajściem w ciążę. Dopiero ustalenie przyczyny może umożliwić wdrożenie leczenia.