Nieregularne miesiączki a pełny stosunek seksualny

Witam. Mama. Na imie Paula. .....20.12.2014-25.12.2014. Potem 19.01.2015-24.01.2miejwiecejmerminy moich ostatnich miesiaczek i wczoraj kochalismy sie z mezem "do konca " chcialabym zasytac czy moglam zajsc w ciaze.Dodam ze miesiaczki mam nieregularne...bardzo prosze o pomoc..Z Gory dziekuje

Renata GrzechociĹska

Jeżeli miesiączki są nieregularne trudno mniej więcej określić kiedy mogła nastąpić owulacja. Dlatego trudno odpowiedzieć czy jest możliwość ciąży.