Nieregularne miesiączki a planowanie ciąży
Witam , moje cykle prawdopodobnie sa bezowulacyjne , robilam USG- patologii jednaj nie stwierdzono , wspolzyje ok roku bez zabezpieczenia- ciazy nie ma, mam troche wiecej wlosok na ciele . Moje miesiaczki sa obfite i bardzi rozregulowane cykle trwaja nawet do 7 tyg, czy moze miec to zwiazek z hormonami? I czy jest mozliwosc wyregulowania ich ?

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Wszystkie opisane objawy jak najbardziej mogą być wynikiem patologii hormonalnych. Sugeruję dokładną diagnostykę pod okiem specjalisty ginekologa.