Zmiana charakteru krwawienia miesięcznego a planowanie dziecka

Witam. Staramy sie z Mezem o dziecko. Juz raz poronilam na samym poczatku ciazy wiec teraz chcialabym wiedziec jak najwczesciej jesli znow mialabym w niej byc. Moje cykle maja 25-28 dni i trwaja okolo 5 dni, z czego 2-3 dni sa obfite. Teraz niby miesiaczka zaczela mi sie w 27 dniu cyklu i myslalam ze to bedzie zwykly okres, jednak tylko trwal 2 dni(niecale), w trzecim dniu juz tylko slabe brazowe plamienie. Nigdy tak nie mialam-jest mozliwosc ze moge byc w ciazy? Dziekuje za odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane skąpe oraz krótsze krwawienie rzeczywiście może być wynikiem wczesnej ciąży. Zdecydowanie powinna Pani zatem wykonać test ciążowy, który potwierdzi lub wykluczy ciążę.