Nieregularne miesiączki, ból piersi i zaokrąglony brzuch
Witam, mam nieregularne miesiączki, urodziłam juz dziecko 5 lat temu, a mam 28 lat. Lekarz skierował mnie na badanie z krwi PRL po co kieruje sie na takie badanie. Mam jeszcze skierowanie na usg i strasznie bola mnie piersi i mam zaokrąglony brzuch rano go nie ma a później nawet po wypiciu wody wygląda jak spuchnięty

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Proszę wykonać zalecone badania. Po otrzymaniu wyników konieczna będzie ponowna wizyta u specjalisty.