Nieregularne miesiączki i małe piersi

Witam mam pytanie . mam 23 lata problemy z miesiączkami( nielegularne ) a czasem przerwe ze wogle mi sie zatrzymuje i musze tabletkami wywoływać . moim drugim problemem są małe piersi . byłam u ginekologa miesiąc temu kazał mi zrobic badanie TSH i PRL i tarczyca wyszła mi 1,650 to czyli tarczyca niby w normie a prolaktyna 27,99 ng/ml i niewiem co z tym dalej robi a wiem ze wiążą sie też z tym problemy zajsciem w ciązy bo staram sie juz z meżem od roku i nic ;/ ;/ PROSZE O POMOC

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety przedstawione badania nie wyczerpują mozliwosci diagnostycznych związanych z niepłodnością i nieregularnymi miesiączkami. Zalecam wizyte u ginekologa endokrynologa celem wskazania właściwej diagnostyki i terapi. Pozdrawiam