Nieregularne miesiączki i brązowy śluz przed miesiączką

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie bardzo nieregularne miesiączki. Mianowicie, w listopadzie krwawienie pojawiło się 8 i trwało 4 dni, następnie 15-trwało ono 2 dni oraz 28- trwało 1 dzień. W Grudniu sytuacja powtórzyła się. Kolejnym niepokojącym aspektem jest pojawiający się brązowy śluz przed miesiączką. Czym to jest spowodowane? Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, bez dokładnego wywiadu i badania trudno cokolwiek powiedzieć. Najlepiej będzie jeżeli skonsultuje się Pani z lekarzem ginekologiem.