Nieregularne miesiączki, Metrorrhagia

mam 51 lat. Moje miesiaczki sa nieregularne od ok 1,5 roku. Przerwy od 2 do kilku miesiecy. podczas pobytu na wakacjach za granica, mialam przez 3 dni normalny okres a po nich dostalam silnego krwawienia. W szpitalu lekarz napisal po wywiadzie i podstawowych badaniach rozpoznanie metrorrargia. Nastepnego dnia juz nastapila poprawa a po 3 dniach krwawienie ustapilo. Czy musze zglosic sie do lekarza rodzinnego z ta sprawa? nadmieniam ze w Irlandii dostep do specjalisty jest bardzo ograniczony

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane krwawienie zdecydowanie wymaga oceny specjalisty ginekologa! Proszę nie bagatelizować objawów!