PCOS i mięśniak a nieregularne miesiączki

od kilku miesiecy miewam nieregularne miesiaczki, czasem trwaja one od 2 -3 tygodni i po kilku dniach znow ono powraca. Za kazdym razem kiedy sie krwawienie zmniejsza do prawie calkowitego zastopowania wyskakuje mi krosta na wewnetrznej stronie wargi sromowej ale jest Zawsze tylko jedna. Nie mialam zadnych kontaktow seksualnych od 1,5 roku... Lekarz zrobil scan i zobaczyl ze mam miesniaka o wielkosci 1 cm oraz policystyczne jajniki... Pomocy.. wizyte mam dopiero za 2 tygodnie..

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa i kierować się jego zaleceniami.