Nieregularne miesiączkowanie a wynik testu przy PCOS

Witam, mam bardzo nieregularne miesiaczki ,a jakis czas temu stwierdzono u mnie policystyczne janiki Ostatnio lekarz zrobil mi bad krwi na hormony oraz usg wewnetrzne Po tym badaniu dostalalm obfitej miesiaczki-tego samego dnia. Test ciazowy wykonalam 25.04 (2x)- wyszly pozytywnie. Wciaz nie mam wynikow moich badan hormonalnych a martwie sie poniewaz nie mam normalnych objawow coazowych - nie chodze czesciej do toalety , nie wymiotuje , nie jestem spiaca. Czy to normalne w ciazy ?

W tak wczesnej ciąży na pewno nie występują objawy jak Pani opisuje wyżej, więc obecna sytuacja jest w pełni normalna.