Nieregularne miesiączki i krwawienie trwające 3 tygodnie

Witam mam 38 lat odkad pamietam mialam nieregularne miesiaczki ostatnia dostalam 3 tyg temu i krwawienie trwa nadal nie jest to normalna miesiaczka bo nie jest tak obfita a mies zawsze mialam 3-4dni boli podbrzusze tak jak przed miesiaczka

Piotr Pilarski

Sugeruję pilnie zgłosić się na oddział ratunkowy do szpitala z oddziałem ginekologicznym.

Pozdrawiam.