Ból brzucha i obfite krwawienie 5 tygodni po cesarskim cięciu

Dzień dobry, Jestem 5 tygodni po cesarskim cieciu. Wciąż krwawię po porodzie, dotychczas z dnia na dzień mniej, jednak od dwóch dni mam ból brzucha jak przy miesiączce i obfite krwawienie. Czy to może być okres czy powikłanie poporodowe? Powinnam się zgłosić pilnie do lekarza? Dodam, że nie karmię piersią. Z góry dziękuję za pomoc

Piotr Pilarski

Tak, koniecznie powinna się Pani zgłosić jak najszybciej do na pogotowie szpitala z oddziałem ginekologicznym.

Pozdrawiam.