Zanik krwawienie po cięciu cesarskim

Witam. Chcialabym sie dowiedziec czy mozliwe ze po porodzie przez cesarskie ciecie ustalo mi krwawienie. Dzis jest 4 dzien po cieciu i nie mam krwawienia? Prosze o pomoc.Karmie piersia , z lekow biore tylko tabletki na gardlo bo w szpitalu mnie przwialo i mam kaszel, biore tez zelazo. Czy cos jest nie tak, prosze o odpowiedz? pozdrawiam

Lek. Marta Gryszkiewicz

Odchody krwawe z pewnością się jeszcze pojawią i mogą być obecne nawet do 6 tygodni. Gdyby jednak przez najbliższe 3-4 dni nie pojawiły się one, proszę zgłosić się do ginekologa celem kontroli obkurczenia macicy po porodzie przez cięcie cesarskie.