Ból podbrzusza i obfite krwawienie po zabiegu abrazji

12 lutego mialam zabieg abrazji w celach diagnostycznych ( miesniak srodscienny trzonu macicy i dlugotrwale i krwotoczne miesiaczki). 15 lutego juz nie krwawilam wogole i wzielam sie za porzadki w domu, nastepnego dnia rano obudzilam sie ze zwiekszonym bolem podbrzusza i dosc obfitym krwawieniem, ktore trwa do chwili obecnej (17 luty ). Czy to normalne i co w tej sytuacji powinnam zrobic?

W chwili obecnej jeszcze może w sposób naturalny oczyszcza się Pani po przebytej abrazji. Jeśli jednak krwawienie z dróg rodnych nie minie w przeciągu najblizszych 2-3 dni radzę pilnie w tej sprawie skonsultować się z ginekologiem prowadzącym.