Nieregularne miesiączki, pozytywny wynik testu ciążowego i poziom BHCG

Witam, mam nieregularne miesięczki ostatnia miałam mniej więcej pod koniec listopada. Zrobiłam w odstępie dwóch dni dwa testy ciążowe wszystkie wyszły pozytywnie. Zrobiłam dziś badania krwi na beta hcg wynik z badań 3880,77 mlU/ml zgłosiłam się dziś z tymi wynikami do lekarza który zrobił mi usg lecz jeszcze nic nie widział. Na jaki tydzień ciąży można oszacować przy takim wyniku hcg? Czy możliwe jest to ze na usg nie było nic widać? Proszę o odpowiedź, niestety lekarz nie rozwiał moich obaw.

Aleksander Ropielewski

Są to wartości beta hcg dla 5-6 tygodnia ciąży. Możliwe, żę ciąża nie była jeszcze widoczna w badaniu USG.