Nieregularne miesiączki przy mięśniakach 12 i 14 mm

mam 42 lata dwa mięśniaki 12mm i 14mm. Od 4 miesięcy mam miesiączki co dwa tygodnie . Natomiast w tym miesiącu jest odwrotnie miną dobry miesiąc a okresu brak.Po za tym jestem ciągle zmęczona boli mnie wiecznie podbrzusze, kuje prawy jajnik i boli w krzyżu (permanentne napięcie przed miesiączkowe ). jestem już bardzo tą sytuacją zmęczona. Proszę o poradę .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać test ciążowy. Następnie udać się do ginekologa, bez względu na wynik.