Nieregularne ubytki błony śluzowej o sztywnym dnie w wyniku gastroskopii

Proszę o interpretację wyników gastroskopii napiszę nieprawidłowości szczelinowate, nieregularne ubytki błony śluzowej o sztywnym dnie. Dziękuję ipozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych aby móc się coś więcej wypowiedzieć. Wyrwanie 1 zdania z całości badanie nie pozwala się wypowiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. A czy były pobrane próbki na badanie histopatologiczne?