Wynik badania wycinka skóry

witam pobrano mi wycinek i rozpoznanie jest takie; FRAGMENTY SKÓRY I TKANKI PODSKÓRNEJ W STANIE PRZEWLEKŁEGO ZAPALENIA Z AKANTOTYCZNYM ROZROSTEM I NADMIERNYM ROGOWACENIEM NASKÓRKA. JAK MAM TO ROZUMIEĆ

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznej, głównie dotyczących objawów, kontaktu z różnymi czynnikami. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.