Nieregularny zwężający światło naciek ściany grubości do 2,4cm z cechami przekraczania zarysów zewnętrznych

Witam,proszę o pomoc.Na wyniku badań otrzymałam taką informację: ...w zakresie zgięcia wątrobowego okrężnicy , nieregularny zwężający światło naciek ściany grubości do 2,4cm z cechami przekraczania zarysów zewnętrznych od strony kreski gdzie widoczna jest z nim związana lita nieregularna zmiana ok 2,6x2,2 cm podejrzana jako patologicznie zmieniony węzeł chłonny. Proksymalnie od zwężenia obecne jest okrężne bardziej jednorodne zgrubienie ściany wstępnicy do 1,7cm grubości.

Witam. Opisana zmiana budzi podejrzenie nowotworu jelita grubego. Proszę jak najszybciej zgłosić się do specjalisty chirurga który wdroży odpowiednią diagnostykę i leczenie.