Nierówna główka u noworodka

Witam! Moj synek ma juz 1.8 miesiecy mialam trudny porod i urodzil sie z znieksztalcona glowka to znaczy ma po prawej stronie guza na samej gorze. Lekarz nie kazal nic z tym robic ze samo sie wyrowna lecz z kazdym dniem zastanawia mnie to? Dodam ze nie byl to krwiak.... Prosze o ewentualna odpowiedz czy mam sie martwic i czy jest to jeszcze da sie cos z tym zrobic?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza pediatry, po badaniu będzie mozna coś więcej powiedziec.