Nierówne bicie serca, uczucie zmęczenia, potliwość, przyspieszony puls i suchość w ustach

zmagam sie od dluzszego czasu z nierownym biciem serca i czasem kolatania odczuwam uczucie zmeczenia rano poce sie w nocy leci ze mnie woda robia mi sie czesto nogi i rece zimne jak z lodu krew wyszlo magnez i calcium malo zaczelam wiec brac ale nie ma rzadnej poprawy odczuwam pols na szyi jak leze jak mam przyspieszenie takie to strasznie mi sie chce pic wody duzo sucho mi w ustach sie robi mam goraczke 37 , 37,5 i rano jezyk w bialych plamach co mam robic caly czas krew mi tylko biora i nic

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, wykonać podstawowe badania. W razie potrzeby lekarz rodzinny pokieruje Panią do specjalisty.