Nierówne blaszki graniczne trzonów kręgowych
witam Mam pytanie Co oznacza w badaniu MR nierówne blaszki graniczne trzonów kręgowych L5-S1 z ich stłuszczeniem

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Konieczne bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna analiza całego wyniku powyższego badania aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.