Guzki Schmorla płytek granicznych górnych oraz dolnych trzonów kręgow
Analiza TK kregosłupa ledzwiowego 24l. L5-S1: uogólnione UPW krązka miedzykregowego z tylna centralna lateralizujaca na strone prawa prazepuklina jadra miazdzystego schodzaca nieco ku dolowi, ze stenoza worka oponowego ok 5 mm w kontakcie z korzeniem nerwu S1 po prawej stronie. Wygladzenie fizjologicznej lordozy ledzwiowej. Guzki schmorla plytek granicznych gornych oraz dolnych trzonow kregow TH12-L4

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać bezpośrednie badanie lekarskie oraz łącznie przeanalizować wynik badania. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.